SILMOR – ģimenei draudzīga darbavieta!

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
10. decembris

SILMOR ir ģimenes uzņēmums nu jau divās paaudzēs, kuru vada tēvs un meita, tādēļ ģimeniskās vērtības vienmēr ir bijušas uzņēmuma pamats. Ikdienā uzņēmums atbalsta un veicina tādas darba vides izveidi, kas ir ģimenei draudzīga. Tādēļ esam gandarīti, iegūstot Sabiedrības integrācijas fonda atzinumu un piešķirto statusu uz diviem gadiem – “Ģimenei draudzīga darbavieta”!

Ticam, ka ikkatrs iniciatīvas dalībnieks var būt lielisks piemērs kādam citam, tādējādi kopā veidojot darba vidi Latvijā ģimenei arvien draudzīgāku un iekļaujošāku. “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusa piešķiršana šajā programmā ir balstīta ne tikai uz likumdošanā noteikto prasību ievērošanu attiecībā uz ģimenēm ar bērniem, bet arī uz papildu iniciatīvām un aktivitātēm, kas ļauj rūpēties par visu darbinieku privātās un profesionālās dzīves harmoniju.

Minot tikai dažas no labajām praksēm mūsu uzņēmumā:

  • Ģimenei draudzīgas vērtības ir uzņēmuma darbības pamatā ne tikai deklaratīvi, bet dažādu aktivitāšu un iniciatīvu formā;
    • Daudzveidīgas darba formas: attālināts darbs, elastīgs darbs, nepilns darba laiks, un visiem darbiniekiem vienlaicīgas garākas Ziemassvētku brīvdienas, ko atzinīgi, novērtējuši arī paši darbinieki;
    • Definēts un darbiniekiem pieejams “labumu” grozs;
    • Pasākumi darbinieku veselības veicināšanai;
    • Darbinieku kartītes, stājoties darbā, ļauj labāk iepazīt jauno kolēģi un plānot atbilstošus atbalsta pasākumus un iniciatīvas.

Rosinām ikvienam uzņēmumam rūpēties par darbinieku labklājību, jo viens nav darītājs -tikai komanda!

Ja vēlies nākt SILMOR komandā PIESAKIES.

Veiksmīgu Jauno gadu!