Gravēšana un CNC frēzēšana

Lāzergravēšanas un frēzēšanas procesā ir iespējams dažādos materiālos iedziļināt smalkus attēlus un izgriezt formas. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas gan industriālā marķējuma ražošanā, gan dizaina un reklāmas priekšmetu radīšanā.

Esam biedri

Risinājuma piemeklēšana

Atbilstoši materiālam iespējams veikt grafikas un teksta gravēšanu vai iefrēzēšanu dažādās virsmās. Gravējot tiek radīts padziļinājums, tādēļ izstrādājums ilgstoši paliks salasāms. Vairāk nekā 25 gadu pieredze un tehniskās iespējas ļauj SILMOR veikt gan vienkāršākus standarta darbus, gan atrast inovatīvus, oriģinālus risinājumus. SILMOR piedāvā gan nelielas prototipu tirāžas, gan lielapjoma ražošanu.

Tehnoloģijas

SILMOR gravēšanas vai iefrēzēšanas darbus var veikt:

  • plašā materiālu klāstā;
  • nodrošinot augstu attēla, teksta precizitāti;
  • vienlaicīgi gan gravējot, gan izgriežot produktu pa kontūras līniju.

Papildu pakalpojumi

SILMOR uzņemas atbildību par klienta produkta kvalitāti no brīža, kad tas tiek saņemts, līdz brīdim, kad tas atgriežas pie klienta. Tas nozīmē, ka gan ražošanas procesa, gan pārvadāšanas laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta iepakojumam un saudzīgai pārvietošanai, garantējot, ka tas netiks bojāts.

  • Uzņēmums piedāvā izgatavot vairākkārt izmantojamas, īpašas transporta kastes, ieliktņus jeb šūnas produkta stabilai novietošanai un ērtai iepakošanai un izpakošanai.
  • Iespējams veikt produktu marķēšanu vai sērijas numuru uzvietošanu.
  • Piedāvājumā produkta tālāka komplektēšana un iesaiņošana.
  • Ārpus standarta kvalitātes procedūrām pieejami tādi papildu pakalpojumi kā saņemtās produkcijas kvalitātes pārbaude, ja objekti uz gravēšanu tiek piegādāti no rūpnīcas.
  • SILMOR var nodrošināt preču īslaicīgu uzglabāšanu noliktavā (ne ilgāk par 3 mēn.).
  • U. c. pakalpojumi pēc Jūsu pieprasījuma.

 

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.

ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Atsauksmes

SIA “Rīgas Dīzelis DG”

Izsakām pateicību SIA Silmor par sekmīgu un profesionālu sadarbību! Paldies Jums par atbildīgo un uzmanīgo attieksmi!
Irina Kozlova / vecākais komercdarbības specialists

Plockmatic Group

Sadarbība ar Silmor komandu ir viegla un patīkama – atbildes uz mums interesējošiem jautājumiem saņemam gana ātri, arī piegādes tiek veiktas mums vajadzīgajos termiņos. Silmor nebaidās no izaicinājumiem un gatavi izpildīt mūsu uzņēmuma jauno projektu prasības.
E. Mitrevica / iepirkumu speciāliste