Izklaides un mūzikas nozarei

SILMOR klientu lokā ir gan mūzikas aparatūras un instrumentu ražotāji, gan gaismas tehnikas un audio ierīču izstrādātāji. Parasti sadarbība aizsākas ar ideju, kas finālā vienmēr tikusi īstenota.

Esam biedri

Produktu veidi

Populārākie risinājumi izklaides un mūzikas nozarei:

 • tiešā druka uz korpusiem un aparatūras;
 • dažādu detaļu, paneļu, virsmu izgatavošana;
 • iekārtu un lietotāja grafiskās saskarnes risinājumi (HMI);
 • pretslīdes elementi, velcro detaļas un cita veida komponenti;
 • dažāda veida iepakojums – gan apdrukātas kartona, plastikāta kastes, ieliktņi, gan putu materiāla ieliktņi jeb šūnas pārvadāšanai;
 • dažāda veida augstas noturības identifikācijas un sērijas numuru marķējumi;
 • gan daļējas, gan gala montāžas pakalpojumi.

Risinājuma piemeklēšana

Uzņēmuma filozofiju var raksturot šādi: “Mūsu panākumu atslēga ir apmierināts klients.” Sadarbojoties ar SILMOR, iegūsiet biznesa partneri, uz kuru varēsiet paļauties un kas attaisnos jūsu uzticēšanos gan attiecībā uz apkalpošanas tempiem, gan uz ražošanas kvalitāti.

Klientu lokā ir gan mūzikas aparatūras un instrumentu ražotāji, gan gaismas tehnikas un audio ierīču izstrādātāji. Parasti sadarbība aizsākas ar ideju, kas finālā vienmēr tikusi īstenota. SILMOR projektu vadītāji, inženieru un iepirkumu komanda ieteiks piemērotākos risinājumus Jūsu produkta izstrādei.

Papildu pakalpojumi un iespējas

Piedāvājam:

 • prototipēšanu, rasējumu izveidi un risinājumu piemeklēšanu, kā arī lielapjoma ražošanu;
 • komponentu, izejmateriālu sagādi;
 • saņemot klienta produktu, izgatavot vairākkārt izmantojamas transporta kastes jeb  šūnas produkta stabilai novietošanai un ērtai, drošai pārvietošanai;
 • nodrošināt preču īslaicīgu uzglabāšanu noliktavā (ne ilgāk kā 3 mēn.);
 • u. c. pakalpojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.

ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Atsauksmes

Gamechanger audio

Ar SILMOR strādājam jau kopš 2017 gada Jūnija, kur mūsu pirmajam izstrādājumam PLUS veicām sietspiedes apdruku. Ar nākamo produktu PLASMA pedal jau sākām izmantot sarežģītākus pakalpojumus – metālfoto tehnoloģiju. Un katru nākamo produktu SILMOR spēja piedāvāt un rast jaunus risinājumu mūsu nepieciešamībām. SILMOR komandai ir augsta atbildības sajūta un lieliskas komunikācijas spējas, uz katru jautājumu un nepieciešamību pēc padoma ir ātra un saturīga atbilde. Vēl jāpiebilst, ka SILMOR ir lielisks palīgs prototipēšanas darbos – ātri spējot saprast nepieciešamību un laikā sagatavot prototipus. Arī ar apjomīgiem sērijveida darbiem vienmēr tiek ievēroti termiņi, kas ir ļoti būtiska sastāvdaļa, lai mūsu ražošanas procesi noritētu bez liekiem starpgadījumiem.
Kristaps Kaļva / līdzdibinātājs

Erica Synth

Erica Synths ir viens no pasaulē vadošajiem modulāro sintezatoru ražotājiem, kura sortimentā ir vairāk kā 150 dažādu mūzikas instrumentu. Pēdējo divu gadu laikā visu instrumentu paneļu un korpusu apdruku mūsu instrumentiem nodrošina vienīgi SILMOR, jo, izvērtējot tirgus piedāvājumu, mēs pārliecinājāmies, ka SILMOR ir visoptimālākā pakalpojumu cenas un kvalitātes attiecība, profesionāla projektu vadība, un, pats galvenais – SILMOR komanda proaktīvi piedāvā jaunus pakalpojumus, produktīvi risina problēmsituācijas un nebaidās uzņemties atbildību. Es augsti ieteiktu SILMOR kā sadarbības partneri citiem uzņēmumiem.
Ģirts Ozoliņš / vizionārs

Catchbox

Uzņēmumā “Catchbox”, mēs ļoti augstu vērtējam kvalitāti un precizitāti, lai spētu nodrošināt augstvērtīgus produktus saviem klientiem. Mūsu līdzšinējā sadarbība ar SILMOR ir bijusi lieliska. Esam tiešām apmierināti ar saņemtās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti. Sniegtie komplektēšanas pakalpojumi ir augstā līmenī un atbilstoši mūsu kvalitātes prasībām.
Sandis Babauskis / Ražošanas vadītājs