Elektronikas nozarei

Starp SILMOR klientiem ir oriģināliekārtu un ierīču ražotāji, elektronisko produktu un sistēmu izstrādātāji rūpniecības, transporta, telekomunikāciju, atjaunojamās enerģijas, medicīnas, aizsardzības, plaša patēriņa elektronikas iekārtu u. c. sfērās. SILMOR var piedāvāt dažādus pakalpojumus un produktus, kā arī nestandarta risinājumus elektronikas nozares pārstāvjiem. Jautājiet, un SILMOR piedāvās risinājumu!

Esam biedri

Iekārtu un lietotāja grafiskās saskarnes risinājumi (HMI)

Priekšējais panelis ir saskarne starp ierīci un tās operatoru (HMI). Tam nenoliedzami jābūt ērti lietojamam, izturīgam dažādos vides apstākļos, ilgmūžīgam. Gudra papildelementu un izmantoto materiālu izvēle ļauj panelim pildīt vairākas funkcijas: tehniskas, aizsargājošas un dekoratīvas. SILMOR eksperti uzklausīs un piemeklēs piemērotāko risinājumu izcilam rezultātam, piedāvājot:

 • priekšpaneļa grafisko uzlīmi;
 • aizsargstiklu jeb displeju;
 • metāla priekšpaneli;
 • membrānas slēdzi;
 • kapacitatīvo tastatūru.

 

Blīvējumi, izolatori un citas komponentes

SILMOR piedāvā izgatavot visdažādākos materiālu komponentus atbilstoši klienta pieprasījumam. Komponenti var būt paredzēti palīgfunkciju nodrošināšanai ierīcēs un iekārtās, piemēram, lai izolētu no mitruma iekļūšanas korpusā vai pasargātu PCB plati no uzkaršanas u. tml. Uzņēmums var izgatavot blīvējumus un izolācijas komponentus no plaša materiālu klāsta, ar vai bez līmes slāņa, iespējamas komplicētas formas (sīkas detaļas, produkti ar daudziem dažādu formu caurumiem u. tml.).

Papildu pakalpojumi un iespējas

SILMOR piedāvā:

 • prototipēšanu un testa partiju ražošanu, kā arī lielapjoma ražošanu;
 • produktu marķēšanu jeb sērijas numuru uzvietošanu;
 • ruļļu uzlīmju sagataves marķēšanai Jūsu noliktavā;
 • dažādus pakalpojumus ar klienta materiālu, produktu, piemēram, korpusu apdruku;
 • saņemot klienta produktu, izgatavot vairākkārt izmantojamas transporta kastes jeb  šūnas produkta stabilai novietošanai un ērtai, drošai pārvietošanai;
 • gan daļējas, gan gala montāžas pakalpojumus;
 • komponentu, izejmateriālu sagādi;
 • preču īslaicīgu uzglabāšanu noliktavā (ne ilgāk kā 3 mēn.);
 • u. c. pakalpojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.
ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – līdz par izcilībai!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Pieredzes stāsts

Kā mazā membrānas klaviatūrā ietvert plašu funkcionalitāti?

Membrānas slēdzis jeb klaviatūra kalpo kā saskarne starp ierīci un tās operatoru (HMI). Tam nenoliedzami jābūt ērti lietojamam, izturīgam dažādos vides apstākļos, ilgmūžīgam. Gudra papildelementu un izmantoto materiālu izvēle ļauj panelim pildīt vairākas funkcijas: tehniskas, aizsargājošas un dekoratīvas. Visas šīs funkcijas veiksmīgi īstenojām klienta projektā, par to lasi vairāk.

Atsauksmes

SMC Automation
Ar SIA SILMOR sadarbojamies jau vairākus gadus. Profesionāla un atsaucīga komanda, augsti kvalitātes standarti un vienmēr savlaicīgi izpildīti pasūtījumi ir pamats mūsu savstarpējai sadarbībai. SIA SILMOR izgatavotos lāzergravētos marķējumus un priekšpaneļu uzlīmes atzinīgi novērtētē SMC klienti gan Latvijā, gan ārzemēs.
Kristaps Logins / vecākais ražošanas inženieris
BIOSAN
Kompānija SIA “Biosan” veiksmīgi sadarbojas ar SIA “SILMOR” daudzu gadu garumā. Esam apmierināti ar piegādātās produkcijas (plastikāta uzlīmes, korpusu apdrukas un komplektēšanas ) kvalitāti, kā arī mūsu pasūtījumi tiek izgatavoti plānotajos termiņos. “Biosan” ražotās laboratorijas iekārtas tiek eksportētas daudzās pasaules valstīs un iekārtu vizuālais noformējums ir ļoti būtisks.