Montāža un komplektēšana

SILMOR grupas uzņēmums COMPLETE4 ir līgumražotājs, kam nav savu izstrādājumu; tas nodarbojas tikai ar produkcijas montāžu un komplektēšanu citiem uzņēmumiem.

Esam biedri

Risinājuma piemeklēšana

Uzņēmums nodrošina gan daļējas, gan gala montāžas pakalpojumus:

  • vairāku komponentu mezglu montāžu;
  • vairāku komponentu gatavo izstrādājumu montāžu;
  • komponentu, izejmateriālu sagādi;
  • apgādi ar instrumentiem;
  • vairākus komponentu un gala montējumu pārbaudes līmeņus;
  • iesaiņošanu;
  • tiešo piegādi.

Testēšana

SILMOR piedāvā vairākus komponentu un gala montējumu pārbaudes līmeņus. Pirms darbu uzsākšanas tiek izstrādātas montāžas instrukcijas, iestrādājot nepieciešamos kvalitātes pārbaudes posmus un dokumentāciju. Iespējams nodrošināt gan kvalitātes pārbaudi, pieņemot komponentus, gan arī pārbaudi procesa gaitā un fināla pārbaudi. Pēc nepieciešamības iespējams izstrādāt testa ierīces un instrumentus, lai sniegtu pilnvērtīgu pārskatu par produkta kvalitāti.

Infrastruktūras pielāgošana

Ar mobilajiem, pielāgojamajiem ražošanas moduļiem var pieskaņot savlaicīgu ražošanu dažādām vajadzībām, tostarp mazām sarežģītu konstrukciju partijām ar vairākām detaļām. Darba vietas tiek nodrošinātas ar atbilstošiem instrumentiem un palīgmateriāliem, lai montāžas un komplektēšanas process noritētu ergonomiski, ātri un kvalitatīvi.

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.

ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Atsauksmes

Catchbox

Uzņēmumā “Catchbox”, mēs ļoti augstu vērtējam kvalitāti un precizitāti, lai spētu nodrošināt augstvērtīgus produktus saviem klientiem. Mūsu līdzšinējā sadarbība ar Silmor ir bijusi lieliska. Esam tiešām apmierināti ar saņemtās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti. Sniegtie komplektēšanas pakalpojumi ir augstā līmenī un atbilstoši mūsu kvalitātes prasībām.
Sandis Babauskis / ražošanas vadītājs

Biosan

Kompānija SIA “Biosan” veiksmīgi sadarbojas ar SIA “SILMOR” daudzu gadu garumā. Esam apmierināti ar piegādātās produkcijas (plastikāta uzlīmes, korpusu apdrukas un komplektēšanas ) kvalitāti, kā arī mūsu pasūtījumi tiek izgatavoti plānotajos termiņos. “Biosan” ražotās laboratorijas iekārtas tiek eksportētas daudzās pasaules valstīs un iekārtu vizuālais noformējums ir ļoti būtisks.