Par Mums

SIA “SILMOR” ir industriālo marķējumu un komponenšu ražotājs, kas fokusējas uz risinājumiem ar augstu tehnisko izturību un ilgtspēju, kā arī lietotāju pieredzes uzlabošanu jau kopš 1995. gada.

 

SILMOR ir ģimenes uzņēmums, ko sākotnēji dibinājis ražošanas eksperts Jānis Siliņš, un šobrīd vada viņa meita Liene, tāpēc uzņēmuma pamatā ir tādas vērtības kā atbildība, drosme, aizrautība un cilvēcība.

Kur atbildība, tur KVALITĀTE

Termiņš un kvalitātes standarti ir katra projekta pamatā. Produkti tiek ražoti tikai pēc pasūtījuma, tie ir unikāli un atbilst visām klienta definētajām prasībām. SILMOR izmanto sertificētus izejmateriālus, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādā par savu darbinieku profesionālo izaugsmi, kas nodrošina kvalitātes paredzamību ikkatrā projektā.

Kur drosme, tur IZAUGSME

SILMOR ir vadošais industriālā marķējuma un komponenšu ražotājs Baltijā. Būtiska ir 26 gadu laikā uzkrātā pieredze un neatlaidība, ieviešot inovācijas ražošanā un projektēšanā, kas ļauj uzņēmuma ekspertiem īstenot pat vissarežģītākos nestandarta projektus un piemeklēt un ieteikt atbilstošākos risinājumus katrai iecerei.

Kur aizrautība, tur GANDARĪJUMS

SILMOR ir eksperti ar 26 gadu pieredzi, kas vienmēr ieteiks, kā uzlabot produktu funkcionalitāti un dizainu – un dizainu padarīt funkcionālu. SILMOR ir ražotājs, nevis starpnieks, un sava darba entuziasms un apmierināts klients ir uzņēmuma virzītājspēks, tāpēc prieku sniedz sadarbība arī pie komplicētākajiem projektiem.

Kur cilvēcība, tur KOMANDA

Komanda ir ne tikai SILMOR darbinieki, bet arī klienti un partneri. Tikai kopīgiem spēkiem ieklausoties, palīdzot un atbalstot var sasniegt izcilu rezultātu, tāpēc klientam ir iespēja iesaistīties procesā visos ražošanas posmos no projektēšanas un dizaina izstrādes līdz realizācijai. Uzņēmumā tiek ievērota starptautiskiem standartiem atbilstoša darba kultūra (ISO 9001, LEAN principi), kas ļauj darbiniekiem viegli sadarboties gan ar klientiem, gan savā starpā.

GDD_Logo_RGB
ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!