Uzlabo noliktavas pārvaldību ar UID.

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
18. maijs

Inventāra marķēšanas un pārvaldības risinājumu izmantojot UID

“Industriju dienā NBS 2023” un “Iekšlietu ministrijas industrijas dienā 2023” prezentējām inventāra marķēšanas un pārvaldības risinājumu izmantojot UID (a unique identifier), kas ir drošākais un efektīvākais marķēšanas un uzskaites veids izstrādāts militārās nozares prasībām.

Veiksmīgs noliktavas uzskaites un kustības izsekošanas risinājums var būt tikai tāds, kur 100% dati IT sistēmās atbilst fiziskajai videi. Tas sniedz iespēju pieņemt pamatotus, saimnieciskus lēmumus.

Galvenie sadarbības ieguvumi.
1️⃣ ”Tīri” dati – ziniet, kas Jums pieder
2️⃣ Korekti, ilgmūžīgi marķēts inventārs ar UID
3️⃣ Noliktavas perfekta pārvaldība

Sadarbībā ar mums galvenā priekšrocība ir zināšanas militārā inventāra marķēšanā, koncentrējoties uz augstākās līmeņa drošības un izsekojamības nodrošināšanu kritiskām precēm un aprīkojumam. Inventāra marķēšana ar noturīgu UID marķējumu garantē, ka katra vienība var tikt pārvaldīta visā tās darbības ciklā. Mūsu galvenais uzdevums ir “tīru” datu iegūšana, atbilstoši marķēts inventārs ar UID un pareizu datu integrēšana atpakaļ klienta IT sistēmā.

✅ NATO atbilstība: Def Stan 05-132, Def 1000C, STANG 2290, MIL-STD-130.
✅ Uzlabota aktīvu izsekošana un dzīves cikla pārvaldība.
✅ Optimizēti iepirkuma izdevumi un krājumu loģistika.
✅ Tūlītēja piekļuve garantijas un apkopes informācijai.
✅ Krājumu noplūdes risku mazināšana.
✅ Ticami dati, lai uzlabotu budžetēšanu.

SILMOR ir oficiālais UID ražotājs un, partnerībā ar Camcode Global, projektu ieviesējs Baltijā. Camcode Global ir ieviesis UID programmas Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Nīderlandē. Kopumā pieredze sniedzas vairāk kā trīs miljonus marķētu aktīvu 15 valstīs, ieskaitot marķēšanu aktīvās kara zonās.

Paldies FSDI Latvia par profesionāli organizēto pasākumu un iespēju uzņēmējiem dibināt kontaktus ar aizsardzības jomas pārstāvjiem no valsts sektora.

Ja vēlies uzzināt plašāk par sniegtajām iespējām sazinies ar mums: contact@silmor.eu