Privātuma politika

SIA “SILMOR” Privātuma politika

Pēdējā atjaunināšana: 02.2022.

“SILMOR” ir apņēmies aizsargāt jūsu privātumu. Jūsu privātums mums ir svarīgs. Tā ir “SILMOR” (saukta arī par “mēs”, “mūs” vai “mūsu”) politika, kuras mērķis ir ievērot jūsu konfidencialitāti attiecībā uz jebkādu informāciju, ko no jums var iegūt mūsu tīmekļa vietnē, http://www.silmor.eu, un citās vietnēs, kuras mums pieder un kuras mēs darbinām, neatkarīgi no tā, vai tām piekļūst dators, mobilā ierīce vai cita ierīce (kopā – “Ierīce”).

Šie vispārīgie principi nosaka principus, kas jāievēro, lai savāktu, apstrādātu un izmantotu SIA “SILMOR” personas datus. Šī Politika apraksta mūsu apkopotās personiskās informācijas tipus un to, kā šo personisko informāciju var izmantot un/vai ar ko to var koplietot. Šajā Politikā ir arī aprakstīts, kā jūs varat ar mums sazināties, lai atjauninātu savu personisko informāciju, piekļūtu personiskajai informācijai un kontrolētu tās izmantošanu vai saņemtu atbildes uz jautājumiem par mūsu konfidencialitātes praksi. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo Politiku, jo, piekļūstot šai vietnei un to izmantojot, jūs atzīstat, ka saprotat šīs Politikas noteikumus un piekrītat tiem.

Piekrišana

Piekrišana datu vākšanai un apstrādei

Ar šo jūs piekrītat savas personiskās informācijas apkopošanai un apstrādei, kā aprakstīts šajā Politikā.

Piekrišanas atsaukšana

Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt jūsu piekrišanu jūsu informācijas vākšanai un apstrādei. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot mums e-pastu uz info@silmor.eu.

Kādu informāciju mēs vācam?

Personas dati (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs utt.) tiek sniegti brīvprātīgi (uzziņas, kontaktinformācijas aizpildīšana, sūdzības utt., kopsavilkumi, dati, kas tiek sniegti tīmekļa vietnē vai tirdzniecības telpās un izstādēs), ko “SILMOR” apkopo pakalpojumu sniegšanā, tostarp darījumos ar klientu un preču piegādē. “SILMOR” arī apkopo biznesa kontaktus, apmainoties ar vizītkartēm. Tomēr varat apmeklēt mūsu Vietni, neievadot šādu informāciju.

Pārvietojoties pa šo Vietni, var pasīvi apkopot noteiktu informāciju (t.i., to var iegūt, aktīvi nenorādot informāciju), izmantojot dažādas tehnoloģijas. Mēs varam pasīvi apkopot un izmantot informāciju dažādos veidos, tostarp:

Apmeklējot mūsu biroju, varat parādīties mūsu ierakstāmo drošības kameru jomā, kuru mērķis ir aizsargāt indivīdus un īpašumu.

Kam mēs izmantojam jūsu informāciju?

Jebkuru no saņemtajām ziņām var izmantot vienā no šiem veidiem:

Jūsu informācija, gan publiska, gan privāta, netiks pārdota, mainīta, nodota vai sniegta jebkuram citam uzņēmumam jebkāda iemesla dēļ bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kas noteikti šajā Politikā.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs ieviešam drošības pasākumus, kas paredzēti, lai uzturētu jūsu personiskās informācijas drošību, kad jūs ievadāt, iesniedzat savu personīgo informāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datu pārraide internetā nav 100% droša un jebkuru tiešsaistē atklātu informāciju, iespējams, var savākt un izmantot personas, kas nav paredzētais saņēmējs. Ja jums ir pamats uzskatīt, ka jūsu mijiedarbība ar mums vairs nav droša, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs par problēmu, SAZINOTIES AR MUMS saskaņā ar zemāk esošo sadaļu.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Mēs saglabājam jūsu personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu šajā Politikā noteiktos mērķus, ja vien likumā nav noteikts ilgāks datu uzglabāšanas periods vai atļauts ar likumu, vai lai citādi izpildītu juridiskas saistības.

Kā piekļūt datiem, tos rediģēt vai dzēst:

Lai pieprasītu iespēju skatīt, mainīt vai dzēst savus personīgos datus, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu uz e-pastu: info@silmor.eu. Turklāt visus jautājumus par šo Politiku vai jūsu personas datiem var nosūtīt uz info@silmor.eu.

Vai mēs izmantojam sīkfailus?

Lai bagātinātu un pilnveidotu jūsu tiešsaistes pieredzi, “Silmor” izmanto sīkfailus, līdzīgas tehnoloģijas un pakalpojumus, ko nodrošina citi, lai parādītu personalizētu saturu, piemērotu reklamēšanu un saglabātu jūsu izvēles datorā.

Sīkfails ir informācijas virkne, ko vietne glabā apmeklētāja datorā un ko apmeklētāja pārlūkprogramma nodrošina vietnei ikreiz, kad apmeklētājs atgriežas. “Silmor” izmanto sīkfailus, lai palīdzētu “Silmor” identificēt un izsekot apmeklētājus, viņu https://www.silmor.eu lietojumu un viņu tīmekļa vietņu piekļuves izvēles. “Silmor” apmeklētājiem, kuri nevēlas, lai viņu datoros tiktu ievietoti sīkfaili, pirms “Silmor” tīmekļa vietņu izmantošanas ir jāiestata savas pārlūkprogrammas, lai tās atteiktu sīkfailus ar to, ka daži “Silmor” tīmekļa vietņu līdzekļi var nedarboties pareizi bez sīkfailu palīdzības.

Turpinot lietot mūsu vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, jūs ar šo atzīstat un piekrītat “Silmor” sīkfailu izmantošanai.

Vai mēs izpaužam kādu informāciju trešajām pusēm?

Mēs nepārdodam, netirgojam vai kā citādi nenododam citām personām jūsu personu identificējošo informāciju, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums. Tas neietver uzticamas trešās personas, kas palīdz mums izmantot mūsu tīmekļa vietni, veikt mūsu uzņēmējdarbību vai apkalpot jūs, piemēram, uzturot un regulējot tīmekļa vietni, veicot mobilo lietojumprogrammu mitināšanu, datu analīzi, infrastruktūras nodrošināšanu, IT pakalpojumus, e-pasta pakalpojumus, mārketinga pakalpojumus, audita pakalpojumus un citus pakalpojumus.

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Lai gan lielākā daļa izmaiņu, iespējams, būs nelielas, “Silmor” laiku pa laikam var mainīt savu konfidencialitātes politiku vienīgi pēc “Silmor” ieskatiem. “Silmor” mudina apmeklētājus bieži pārbaudīt, vai šajā lapā nav izmaiņu tās konfidencialitātes politikā. Jūsu nepārtraukta šīs vietnes izmantošana pēc jebkādām izmaiņām šajā konfidencialitātes politikā nodrošinās jūsu piekrišanu šādām izmaiņām.

Sazināšanās ar mums

Ja rodas jautājumi par šo Politiku, varat sazināties ar mums, izmantojot tālāk norādīto informāciju.

SILMOR
Brīvības gatve 323
Rīga, LV 1006, Latvija

info@silmor.eu