Griešana un izciršana

Plašās tehnoloģiskās iespējas ļauj SILMOR veikt griešanas un izciršanas pakalpojumus dažāda veida, biezuma, blīvuma materiālos.

Esam biedri

Iespējas

SILMOR plašais tehnoloģiju klāsts ļauj piemeklēt visdažādākos materiālu izgriešanas variantus klienta vajadzībām. Pieejamās griešanas tehnoloģijas var apstrādāt cietus, mīkstus un elastīgus materiālus, arī metālu, plastikātu, papīru, tekstilu un putu materiālus, un daudzus citus.

 

Tehnoloģijas

Vairāk nekā 25 gadu pieredze un tehniskās iespējas ļauj SILMOR veikt gan vienkāršākus izgriešanas darbus, gan sarežģītus uzdevumus. SILMOR klāstā ir tādas tehnoloģijas kā:

 • flatbed jeb plakanvirsmas griezējs ar vakuuma sistēmu; piemērots gan cietiem, gan mīkstiem materiāliem;
 • kontūrgriezēji jeb ploteri; var izgriezt gan grafiskus elementus, gan dažādas zīmes, etiķetes, uzlīmes; griež tradicionālās plēves, kā arī hologrāfiskos, metalizētos vai laminētos materiālus;
 • CO2 lāzera gravēšanas, griešanas sistēmas, ko izmanto augstākās kvalitātes koka, akrila, plastmasas griešanai un gravēšanai;
 • CNC frēzes gan smalkiem, gan lielformāta darbiem;
 • cirtņi un štances.

 

Papildu pakalpojumi

SILMOR uzņemas atbildību par klienta produkta kvalitāti no brīža, kad tas tiek saņemts, līdz brīdim, kad tas atgriežas pie klienta. Tas nozīmē, ka gan ražošanas procesa, gan pārvadāšanas laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta iepakojumam un saudzīgai pārvietošanai, garantējot, ka tas netiks bojāts.

 • Uzņēmums piedāvā izgatavot vairākkārt izmantojamas, īpašas transporta kastes, ieliktņus jeb šūnas produkta stabilai novietošanai un ērtai iepakošanai un izpakošanai.
 • Iespējams veikt produktu marķēšanu vai sērijas numuru uzvietošanu.
 • Piedāvājumā produkta tālāka komplektēšana un iesaiņošana.
 • Ārpus standarta kvalitātes procedūrām pieejami tādi papildu pakalpojumi kā saņemtās produkcijas kvalitātes pārbaude, ja objekti tiek piegādāti no rūpnīcas.
 • SILMOR var nodrošināt preču īslaicīgu uzglabāšanu noliktavā (ne ilgāk par 3 mēn.).
 • U. c. pakalpojumi pēc Jūsu pieprasījuma.

 

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.
ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Atsauksmes

Catchbox
Uzņēmumā “Catchbox”, mēs ļoti augstu vērtējam kvalitāti un precizitāti, lai spētu nodrošināt augstvērtīgus produktus saviem klientiem. Mūsu līdzšinējā sadarbība ar SILMOR ir bijusi lieliska. Esam tiešām apmierināti ar saņemtās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti. Sniegtie komplektēšanas pakalpojumi ir augstā līmenī un atbilstoši mūsu kvalitātes prasībām.
Sandis Babauskis / ražošanas vadītājs