Druka uz dažādām virsmām

Pateicoties plašām tehnoloģiskajām iespējām, SILMOR piedāvā tiešo druku uz dažāda veida virsmām un materiāliem: ne tikai gludām plaknēm, bet arī locītiem korpusiem, kastēm, priekšmetiem, gan uz plastmasas virsmām, gan uz metāla, kartona, stikla, koka un dažādiem šķiedru materiāliem.

Esam biedri

Risinājuma piemeklēšana

SILMOR jaunākās tehnoloģijas, iekārtas un pieredze ļauj operatīvi īstenot gandrīz jebkādas vizuālās un tehniskās ieceres uz dažādām virsmām, materiāliem. Lai panāktu izcilu rezultātu, katra situācija prasa individuālu novērtējumu, īpaši pievēršot uzmanību, kā un kādos apstākļos produkts tiks lietots. Atkarībā no tā tiek piemeklēts gan atbilstošs drukas, žāvēšanas tehnoloģiju, krāsu veids, ja nepieciešams, arī papildu pārklājums, tā nodrošinot labāko iespējamo rezultātu. SILMOR piedāvā druku gan nelielām prototipu tirāžām, gan nodrošina lielapjoma ražošanu.

Tehnoloģijas

Vairāk nekā 25 gadu pieredze un tehniskās iespējas ļauj SILMOR veikt gan vienkāršākus standarta drukas darbus, gan atrast inovatīvus, oriģinālus un nestandarta risinājumus individuālām iecerēm. SILMOR klāstā ir tādas tehnoloģijas kā :

  • sietspiedes druka, kas garantē augstu līniju precizitāti un drukas noturību un ir sevišķi piemērota industriāliem produktiem;
  • tampodruka, kas piemērota smalkiem objektiem, piemēram, prezentreklāmās;
  • UV digitālā druka, kas spēj uzdrukāt arī augstas izšķirtspējas attēlu uz praktiski jebkādas virsmas un ir īpaši piemērota reklāmas vajadzībām.

 

Papildu pakalpojumi

SILMOR uzņemas atbildību par klienta produkta kvalitāti no brīža, kad tas tiek saņemts, līdz brīdim, kad tas atgriežas pie klienta. Tas nozīmē, ka gan ražošanas procesa, gan pārvadāšanas laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta iepakojumam un saudzīgai pārvietošanai, garantējot, ka tas netiks bojāts.

  • Uzņēmums piedāvā izgatavot vairākkārt izmantojamas, īpašas transporta kastes, ieliktņus jeb šūnas produkta stabilai novietošanai un ērtai iepakošanai un izpakošanai.
  • Iespējams veikt produktu marķēšanu vai sērijas numuru uzvietošanu.
  • Piedāvājumā produkta tālāka komplektēšana un iesaiņošana.
  • Ārpus standarta kvalitātes procedūrām pieejami tādi papildu pakalpojumi kā saņemtās produkcijas kvalitātes pārbaude, ja objekti uz apdruku tiek piegādāti no rūpnīcas.
  • SILMOR var nodrošināt preču īslaicīgu uzglabāšanu noliktavā (ne ilgāk par 3 mēn.).
  • U. c. pakalpojumi pēc Jūsu pieprasījuma.

 

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.

ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Atsauksmes

Erica Synths

Erica Synths ir viens no pasaulē vadošajiem modulāro sintezatoru ražotājiem, kura sortimentā ir vairāk kā 150 dažādu mūzikas instrumentu. Pēdējo divu gadu laikā visu instrumentu paneļu un korpusu apdruku mūsu instrumentiem nodrošina vienīgi Silmor, jo, izvērtējot tirgus piedāvājumu, mēs pārliecinājāmies, ka Silmor ir visoptimālākā pakalpojumu cenas un kvalitātes attiecība, profesionāla projektu vadība, un, pats galvenais – Silmor komanda proaktīvi piedāvā jaunus pakalpojumus, produktīvi risina problēmsituācijas un nebaidās uzņemties atbildību. Es augsti ieteiktu Silmor kā sadarbības partneri citiem uzņēmumiem.
Ģirts Ozoliņš / vizionārs

Gamechanger

Ar SILMOR strādājam jau kopš 2017 gada Jūnija, kur mūsu pirmajam izstrādājumam PLUS veicām sietspiedes apdruku. Ar nākamo produktu PLASMA pedal jau sākām izmantot sarežģītākus pakalpojumus – metālfoto tehnoloģiju. Un katru nākamo produktu SILMOR spēja piedāvāt un rast jaunus risinājumu mūsu nepieciešamībām. SILMOR komandai ir augsta atbildības sajūta un lieliskas komunikācijas spējas, uz katru jautājumu un nepieciešamību pēc padoma ir ātra un saturīga atbilde. Vēl jāpiebilst, ka Silmor ir lielisks palīgs prototipēšanas darbos – ātri spējot saprast nepieciešamību un laikā sagatavot prototipus. Arī ar apjomīgiem sērijveida darbiem vienmēr tiek ievēroti termiņi, kas ir ļoti būtiska sastāvdaļa, lai mūsu ražošanas procesi noritētu bez liekiem starpgadījumiem.
Kristaps Kaļva / līdzīpašnieks

Catchbox

Uzņēmumā “Catchbox”, mēs ļoti augstu vērtējam kvalitāti un precizitāti, lai spētu nodrošināt augstvērtīgus produktus saviem klientiem. Mūsu līdzšinējā sadarbība ar Silmor ir bijusi lieliska. Esam tiešām apmierināti ar saņemtās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti. Sniegtie komplektēšanas pakalpojumi ir augstā līmenī un atbilstoši mūsu kvalitātes prasībām.
Sandis Babauskis / ražošanas vadītājs

Biosan

Kompānija SIA “Biosan” veiksmīgi sadarbojas ar SIA “SILMOR” daudzu gadu garumā. Esam apmierināti ar piegādātās produkcijas (plastikāta uzlīmes, korpusu apdrukas un komplektēšanas ) kvalitāti, kā arī mūsu pasūtījumi tiek izgatavoti plānotajos termiņos. “Biosan” ražotās laboratorijas iekārtas tiek eksportētas daudzās pasaules valstīs un iekārtu vizuālais noformējums ir ļoti būtisks.