Medicīnas nozarei

SILMOR nodrošina dažādus risinājumus medicīnas jomas uzņēmumiem, kas ražo medicīnas diagnostikas, laboratorijas, rehabilitācijas un cita veida iekārtas un ierīces. SILMOR projektu vadītāji ieteiks piemērotākos risinājumus ar izmantojuma intensitātei atbilstošu izturību un apkopes prasībām.

Esam biedri

Risinājuma piemeklēšana

Medicīnas elektronikas un ierīču nozarē īpaša uzmanība jāpievērš materiālu izvēlei, specifikācijas precizitātei un kalpošanas ilgumam, kas atbilstu lietotāja vajadzībām. SILMOR veic materiālu sagādi atbilstoši klienta prasībām.

Populārākie produktu risinājumi medicīnas nozarei ir:

 • iekārtu un lietotāja grafiskās saskarnes risinājumi (HMI);
 • dažāda veida augstas noturības identifikācijas, sērijas numuru marķējumi;
 • etiķetes un zīmola uzlīmes – arī ruļļos;
 • blīvējumi, izolatori, starplikas un citi komponenti;
 • tiešā druka uz korpusiem;
 • dažādu detaļu, paneļu, virsmu izgatavošana;
 • gan daļējas, gan gala montāžas pakalpojumi.

Noturība

Medicīnas jomā būtiska loma ir augstai drukas noturībai, jo parasti ierīces un iekārtas tiek dezinficētas ar spēcīgiem tīrīšanas šķīdumiem. SILMOR klāstā ir dažādi unikāli risinājumi, kas nodrošinās ražojumu ilgmūžību.

SILMOR anodētā alumīnija plāksnes ir piemērots identifikācijas produkts gan sterilizācijas tvertnēm, gan vadības paneļiem, jo tās ne vien ir izturīgas pret karstumu un ķīmisko vielu iedarbību, bet arī nesatur baktērijas un nerūsē pēc vairākiem tūkstošiem sterilizācijas tīrīšanas ciklu.

Uzņēmuma klāstā ir arī priekšpaneļu materiāli un uzlīmju materiāls ar antibakteriālām īpašībām, kā arī dažāda veida lamināti.

Darba pamatprincipi

Par apmierinātu klientu un augstāko ražošanas kvalitāti tiek padomāts visos darbības posmos:

 • klientu apkalpošanā;
 • projektēšanā;
 • ražošanā;
 • uzstādīšanā.

SILMOR darbība balstās sakārtotos procesos un procedūrās atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviests un sertificēts kopš 2005. gada.

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.
ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Pieredzes stāsts

CovidSafe® – pieskaries droši!

CovidSafe aizsargmateriāla uzdevums ir likvidēt vīrusus un baktērijas no koplietošanas virsmām, tādējādi pēc iespējas ātrāk pārtraucot infekcijas izplatīšanās ķēdes. CovidSafe ir efektīvs biocīdpārklājums uz vara un sudraba bāzes, kam piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības. Tas ir iedarbīgs līdzeklis cīņā ar dažādiem vīrusiem, tostarp SARS-CoV-2.

Atsauksmes

BIOSAN
Kompānija SIA “Biosan” veiksmīgi sadarbojas ar SIA “SILMOR” daudzu gadu garumā. Esam apmierināti ar piegādātās produkcijas (plastikāta uzlīmes, korpusu apdrukas un komplektēšanas ) kvalitāti, kā arī mūsu pasūtījumi tiek izgatavoti plānotajos termiņos. “Biosan” ražotās laboratorijas iekārtas tiek eksportētas daudzās pasaules valstīs un iekārtu vizuālais noformējums ir ļoti būtisks.