CWIEME pasākums Vācijā

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
03. jūnijs

SILMOR ar lepnumu piedalījās CWIEME pasākumā, kas norisinājās no 14. līdz 16. maijam. CWIEME ir izšķirošs pasaules līderu pulcēšanās pasākums elektriskās ražošanas jomā.

SILMOR ar lepnumu piedalījās CWIEME pasākumā. CWIEME ir izšķirošs pasaules līderu pulcēšanās pasākums elektriskās ražošanas jomā.

Attīstības iespējas

CWIEME izstādē SILMOR izcēla savu plašo rūpniecisko marķēšanas risinājumu klāstu, tostarp izturīgus marķēšanas, izolācijas risinājumus, drošības zīmes un modernus cilvēka un mašīnas saskarnes (HMI) produktus, kas pielāgoti nozares mainīgajām vajadzībām.

Par CWIEME

CWIEME jau vairāk nekā 26 gadus ir ievērojamākais pasākums, kas piesaista nozares līderus elektromotoru, transformatoru un ģeneratoru jomā. Šis pasākums kalpo kā rosinātājs, kas iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām, efektivitātes iniciatīvām un ienesīgām uzņēmējdarbības iespējām.

Svarīgākie notikumi no CWIEME pasākuma

CWIEME pulcēja pasaules mēroga nozares profesionāļu auditoriju, kas meklē inovācijas un risinājumus, lai uzlabotu darbības efektivitāti un izpildītu normatīvos standartus. Koncentrējoties uz tehnoloģiskajiem sasniegumiem un tirgus tendencēm, CWIEME nodrošināja platformu, kurā SILMOR varēja demonstrēt savu līderpozīciju rūpnieciskā marķējuma un saistīto risinājumu jomā.

SILMOR produktu prezentācija

Starp inovatīvajiem risinājumiem, ko SILMOR demonstrēja izstādē CWIEME, bija:

  • Metalphoto un nerūsējošā tērauda plāksnes: izturīgi un ilgmūžīgi identifikācijas risinājumi.
  • Cilvēka un mašīnas saskarnes risinājumi: šiem risinājumiem ir grafiski pārklājumi, aizsargekrāni un displeji, metāla paneļi un membrānu slēdži.
  • Izturīgi marķējumi: pieejami ruļļos, loksnēs vai atsevišķos iepakojumos kopā ar etiķetēm un zīmolu uzlīmēm.
  • Blīvējumi, izolatori un pretslīdes elementi: pielāgotas sastāvdaļas, kas atbilst klienta vajadzībām.
  • Tiešā drukāšana uz korpusiem: augstas kvalitātes, precīza druka dažādiem lietojumiem.
  • Vairākkārt lietojams putuplasta iepakojums: videi draudzīgi un rentabli iepakojuma risinājumi.

Izpētiet vairāk

Uzziniet, kā SILMOR inovatīvie risinājumi var optimizēt jūsu darbības procesus un atbilstības prasības. Lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu demonstrētajiem produktiem un notiekošajām izstrādnēm, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, sociālo mediju platformas vai sazinieties ar mūsu komandu jau šodien.

Apskati SILMOR Facebook

Seko līdzi SILMOR Linkedin

e-pasts contact@silmor.eu

Pateicoties LIAA, mums ir iespēja piedalīties eksporta aktivitātēs:

2016. gada 24. maijā ”SILMOR” SIA ir noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/346 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  par projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), īstenošanu.