BALTTECHNIKA 2024 – izstāde Lietuvā

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
03. jūnijs

SILMOR bija lepni BALTTECHNIKA 2024 dalībnieki, atzītā starptautiskā izstādē, kurā tika demonstrētas tehnoloģijas, inovācijas un inženiertehniskie risinājumi. No 15. līdz 17. maijam Lietuvā notikušajā pasākumā galvenā uzmanība tika pievērsta inženierzinātņu un tehnoloģiju nozares attīstībai, piedāvājot jaunākos ražošanas risinājumus, produktus un inovācijas.

BALTTECHNIKA 2024 sniedza SILMOR vērtīgu platformu, lai apmainītos ar nozares atziņām, veidotu jaunas attiecības ar klientiem un atjaunotu kontaktus ar esošajiem klientiem.

Pieredzes apmaiņa

BALTTECHNIKA 2024 sniedza SILMOR vērtīgu platformu, lai apmainītos ar nozares atziņām, veidotu jaunas attiecības ar klientiem un atjaunotu kontaktus ar esošajiem klientiem. Tā bija iespēja parādīt mūsu apņemšanos ieviest inovācijas un izcilību rūpnieciskā marķējuma risinājumu jomā.

Turpinot ieviest inovācijas un pilnveidoties, mēs turpinām atbalstīt savus klientus, piedāvājot augstas kvalitātes produktus un pielāgotus risinājumus, kas atbilst viņu īpašajām vajadzībām.

Ko SILMOR piedāvāja izstādē BALTTECHNIKA 2024

Mūsu stendā SILMOR prezentēja daudzveidīgu modernāko produktu klāstu un marķēšanas risinājumus, kas pielāgoti dažādu nozaru prasībām:

  • Metalphoto un nerūsējošā tērauda plāksnes: izturīgi un ilgmūžīgi identifikācijas risinājumi.
  • Cilvēka un mašīnas saskarnes risinājumi: šiem risinājumiem ir grafiski pārklājumi, aizsargekrāni un displeji, metāla paneļi un membrānu slēdži.
  • Izturīgi marķējumi: pieejami ruļļos, loksnēs vai atsevišķos iepakojumos kopā ar etiķetēm un zīmolu uzlīmēm.
  • Blīvējumi, izolatori un pretslīdes elementi: pielāgotas sastāvdaļas, kas atbilst klienta vajadzībām.
  • Tiešā drukāšana uz korpusiem: augstas kvalitātes, precīza druka dažādiem lietojumiem.
  • Vairākkārt lietojams putuplasta iepakojums: videi draudzīgi un rentabli iepakojuma risinājumi.

Izpētiet vairāk

Iepazīstieties ar SILMOR inovatīvajiem risinājumiem, kas veicina efektivitātes un uzticamības uzlabošanu jūsu rūpnieciskajos procesos. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu un aktuālu izstrādi, kas atbilst mūsdienīgākajām nozares prasībām. Lai iegūtu detalizētāku informāciju par mūsu piedāvājumu un jaunākajiem projektiem, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, sekotiet mums sociālajos medijos vai sazinieties ar mūsu komandu jau šodien. Mēs esam gatavi palīdzēt jums sasniegt jaunus sasniegumus un optimizēt jūsu uzņēmējdarbības procesus.

Apskati SILMOR Facebook

Seko līdzi SILMOR Linkedin

e-pasts contact@silmor.eu

Pateicoties LIAA, mums ir iespēja piedalīties eksporta aktivitātēs:

2016. gada 24. maijā ”SILMOR” SIA ir noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/346 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  par projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), īstenošanu.