SILMOR sporto -fizisko aktivitāšu nozīme un ietekme uz pašsajūtu.

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
18. maijs

Fizisko aktivitāšu nozīme un ietekme uz pašsajūtu ir ļoti būtiska, tādēļ mēs SILMOR rūpējamies, lai motivētu darbiniekus kustēties vairāk un izvēlēties mērķtiecīgas fiziskās aktivitātes regulāri. Mūsu darbiniekiem nesen bija iespēja kopā ar kvalificētu treneri Elvi Rudbahu vingrot un uzzināt, cik svarīgi ikdienā iekļaut kustību, lai justos enerģijas pilniem. Sesiju noslēdza meditācijas prakse, kas palīdzēja nomierināt prātu un atslābināties. Mēs esam pārliecināti, ka veselā miesā – vesels gars!

Fizisko aktivitāšu nozīme un ietekme uz pašsajūtu

Fiziskā aktivitāte ir būtisks elements veselības un labklājības nodrošināšanā. Diemžēl mūsdienu dzīvesveids arvien vairāk mums liek sēdēt birojā vai mājās, kustēties maz un pavadīt lielāko daļu laika pie datora. Tā rezultātā mēs bieži saskaramies ar fiziskās un garīgās veselības problēmām.

Tomēr fiziskā aktivitāte var būt efektīvs risinājums šīm problēmām. Tā ir viena no labākajām metodēm, lai uzturētu veselīgu svaru, uzlabotu sirds un asinsvadu sistēmas darbību un nostiprinātu muskuļus. Turklāt, treniņi stimulē endorfīnu – “laimes hormonu” – izdalīšanos, kas palīdz mums justies pozitīvi un labi noskaņotiem.

Regulāras fiziskas aktivitātes iekļaušana ikdienas rutīnā var sniegt daudzus labumus. Pirmkārt, tā palīdzēs uzlabot enerģijas līmeni un samazināt nogurumu. Kad mēs regulāri vingrojam, mūsu organisma spēja uzturēt enerģijas līmeni palielinās, un mēs jūtamies dzīvi un saspringti. Otrkārt, fiziskā aktivitāte uzlabo miegu. Pētījumi liecina, ka regulāra vingrošana uzlabo miega kvalitāti un palīdz mums vieglāk aizmigt.

Ja arī Tavas vērtības saskan ar mūsu, tad piesakies darbā, pastāstot kādas ir Tavas prasmes info@silmor.eu