Nākotnes rūpnīca – daudz reālāk kā izklausās.

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
06. marts

Nākotnes rūpnīca – daudz reālāk kā izklausās, jo esam sarūpējuši jaunu produktu. Izstrādātais risinājums palīdzēs izsekot, organizēt un uzturēt instrumentu, pamatlīdzekļu, noliktavas infrastruktūru. Ar pārliecību pievienojamies DTG sacītajam: “Mēs vairākkārt esam uzsvēruši attīstības nozīmi mūsu uzņēmuma būtībā. Šis ir pierādījums tam, ka mēs ne tikai runājam, bet arī darām, un vēlamies iedrošināt arī jūs spert soli pretī pozitīvām pārmaiņām. Koprade, inovācijas, digitalizācija un optimizācija ir tas, kas vieno un atšķir pārmaiņu radītājus no pārējiem.”

SILMOR sadarbībā ar DTG, PERUZA ir uzsācis projektu, lai daudzu ražotņu un rūpnīcu nākotnes vīzijas pārvērstu par realitāti. Redzējumu par ļoti efektīvu, automatizētu un elastīgu ražošanu un noliktavas vidi, kur izmantojot jaunākās tehnoloģijas, viss darbotos ilgtspējīgāk un izmaksu ziņā efektīvākā veidā.

Mēs un mūsu partneri zinām kā šo nākotnes rūpnīcas vīziju pārvērst par realitāti. PERUZA – Noliktavu un intraloģistikas šķirošanas sistēmas, mēs, Silmor – Vide IT atbalstamun un Datu tehnoloģiju grupa, – jaunākās paaudzes integrēta ražošanas procesu uzskaites sistēma. Nākotnes rūpnīca atspoguļo ražošanas un noliktavu nozares pāreju uz automatizētu, un ilgtspējīgu nākotni. Pievienojies mums, jo tikai sadarbojoties iespējams veidot labāku nākotni. Noslēdzot, esam pārliecināti, ka nākotne ir tepat un nākotnes rūpnīca var būt tieši Tava rūpnīca jau šodien.

 Lai sazinātos ar SILMOR raksti: contact@silmor.eu vai skati pēc tiešajiem kontaktiem sadaļā KONTAKTI