LETERA biedri pieredzes apmaiņas vizītē SILMOR.

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
06. marts

LETERA biedri viesojās SILMOR pieredzes apmaiņas vizītē. Jau kopš 1995. gada SILMOR ražo industriālo marķējumu. Tai skaitā tādus produktus kā – metāla plāksnītes ar augstu noturību, industriālās uzlīmes, vadības klaviatūras, priekšpaneļu uzlīmes, blīvējumus un izolācijas komponentes. Uzņēmums nodrošina arī tiešo druku uz korpusiem un veic komplektēšanas darbus.

LETERA biedriem bija ļoti interesanti iepazīties ar ražotni un dzirdēt SILMOR stāstu. Uzzināt, kā ģimenes uzņēmums izaudzis no 12m2 darbnīcas mājas bēniņos līdz 1500m2 modernai ražotnei, saglabājot savas pamatvērtības – atbildība, drosme, aizrautība, cilvēcība.

LETERA biedri pieredzes apmaiņas vizītē uzzināja par SILMOR produktiem un pakalpojumiem, iepazinās ar tā pieredzi, kā motivēt un iesaistīt darbiniekus uzņēmuma izaugsmē. Tāpat uzzināja kādus LEAN instrumentus un metodes pielieto uzņēmuma vides sakārtošanā. Vieslektore Olga Condorfa, veselības veicināšanas un labbūtības eksperte no Mercer Marsh Benefits sniedza vērtīgu prezentāciju “Darbinieku ilgtspējas un labbūtības programma kā konkurētspējas priekšrocība ražošanas uzņēmumiem”. Tēma rosināja apzināties, cik būtiska loma ir uzņēmuma kultūrai papildus finansiālajiem motivēšanas rīkiem.

 Lai sazinātos ar SILMOR raksti: contact@silmor.eu vai skati pēc tiešajiem kontaktiem sadaļā KONTAKTI