Kāpēc izvēlēties metāla datu plāksnītes militārajā nozarē

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
28. februāris

Datu plāksnītes militārajā nozarē kalpo aprīkojuma un detaļu identifikācijai. Šīm plāksnēm ir jāatbilst vairākām militārajām specifikācijām attiecībā uz plāksnes izmēru, teksta izmēru, fontiem un formātu. Militārās nozares specifika prasa, lai datu plāksnes būtu īpaši ilglaicīgas, tāpēc tām ir jāiztur gandrīz jebkuras vides elementi. Par kvalitatīvākajām un izturīgākajām militārajām datu plāksnēm ir atzītas tādas, kas izgatavotas no Metalphoto®.

Metalphoto® datu plāksnīšu izmantošanas priekšrocības

  1. Temperatūra: izturība no -500 oC līdz +530 oC.
  2. Ekstremāli laikapstākļi: saglabā sākotnējo izskatu pēc gadiem ilgas karstuma, mitruma, UV starojuma, sāls izsmidzināšanas, rūpniecisko šķīdinātāju, ķīmisku vielu u. c. ietekmes.
  3. Attēla noturība: melnbalta attēla noturība ārpus telpām pārsniedz 20 gadu; krāsaina attēla noturība – atkarībā no UV starojuma iedarbības. Tā kā plākšņu grafisko kārtu klāj safīra cietības anodiskais slānis, datu plāksnes virsma ir praktiski necaurlaidīga, izturīga pret koroziju, nodilumu, karstumu un saules gaismu.
  4. Attēla izšķirtspēja un drošība pret viltojumiem: Metalphoto® kā foto datu nesējs nodrošina īpaši augstas izšķirtspējas attēlus un mainīgus, sērijveida datus, padarot šo risinājumu ideāli piemērotu mašīnlasāmām svītrkoda etiķetēm, pielāgotiem secīgiem datiem un jebkādam grafisko detaļu apjomam. Mikro-teksts iekļauj pretviltošanas līdzekļus, kas ļauj pārbaudīt detaļas autentiskumu, pamatojoties uz tās unikālo etiķeti. Augsta kontrasta grafika uz melna vai sudraba fona.
  5. Pielāgošana: savietojams ar visām piestiprināšanas metodēm.

Metāla datu plāksnīšu pielietojums

Daudziem oriģinālo iekārtu ražotājiem un militārām organizācijām ir īpaši izstrādāti detaļu marķēšanas un materiālu veidu standarti. Militārajā nozarē Metalphoto® tiek izmantots datu plāksnītēm, svītrkodu etiķetēm, apkopes shēmām, operatora vadības paneļiem, drošības protokoliem u. c. ASV un citu ārvalstu militārpersonas tehniskajiem līdzekļiem izmanto UID svītrkoda etiķetes.Metāla datu plāksnītes un Metalphoto® tehnoloģiju plaši izmanto arī tādās nozarēs kā aviācija, kuģniecība, enerģijas ražošana, loģistika un smagais aprīkojums.

Metalphoto® datu plāksnīšu novērtējums

Oriģinālo iekārtu ražotāji bieži pieprasa, lai etiķetes būtu izgatavotas no Metalphoto®. Nacionālās grafikas un produktu identifikācijas ražotāju asociācijas (GPI) nozares standartu un prakses rokasgrāmatā uzsvērts, ka Metalphoto® gaismjutīgais anodētais alumīnijs ir izturīgākais pieejamais apdrukātais alumīnija substrāts. Kopš šīs tehnoloģijas ieviešanas 1958. gadā Metalphoto® tehnoloģija tiek atzīta lielākajā daļā valstu valdību, rūpniecisko un militāro organizāciju, tostarp Boeing, Airbus, Caterpillar, Great Dane, Honeywell, BF Goodrich, NASA, kā arī Amerikas Savienoto Valstu jūras spēkos, armijā, gaisa spēkos un jūras kājniekos.

Uzzini vairāk par Metalphoto® tehnisko specifikāciju un tā izgatavošanas iespējām ŠEIT.

Saņem personalizētu piedāvājumu no SILMOR ŠEIT.