Inventāra marķēšana civilām un militārām noliktavām

Nodrošinām uzlabotu inventāra pārvaldību gan noliktavā, gan ražotnē, ieviešot UID programmu. Pakalpojums ir piemērots gan biznesa videi, rūpējoties par mazā inventāra izsekojamību un uzskaiti, gan militārajai nozarei, standartizējot noliktavu atbilstoši NATO prasībām.

Esam biedri

Uzlabota pārvaldība militārajā noliktavā ar UID

UID (a unique identifier) ir drošākais un efektīvākais marķēšanas veids, kas izstrādāts militārajai nozarei. Atbilstība NATO prasībām: Def Stan 05-132, Def 1000C, STANG 2290, MIL-STD-130

SILMOR sadarbībā ar Camcode Global nodrošina:

Datu politikas izstrādi – tiek izstrādāta vai papildināta esošā inventāra uzskaites un izsekošanas politika.

lgmūžīga marķējuma specifikācijas – lai nodrošinātu inventāra ilgtspējīgu marķēšanu, tiek definēti inženiertehniskie risinājumi katram marķējuma un pielietojuma veidam, lai tas kalpotu inventāra mūža garumā.

Inventāra un reģistru audita veikšana, lai iegūtu “tīrus” jeb precīzus datus. Procesā tiek salīdzināti noliktavas uzskaites dati ar inventāru dzīvē, tiek atjaunots pareizs UID.

Fizisku inventāra marķēšanu – piedāvājam izturīgus materiālus un pārbaudītas tehnoloģijas, kas palīdzēs uzturēt materiālu izsekojamību visa inventāra darbības laikā.

Spēju pieņemt uz datiem balstītus lēmumus. Gūstot 100% pārvaldību par datiem un inventāru ir iespējams pieņemt pamatotus, saimnieciskus lēmumus.

SILMOR ir oficiālais UID ražotājs un partnerībā ar Camcode Global (plašāk www.camcodeglobal.com) projektu ieviesējs Baltijā. Camcode Global ir ieviesis UID programmas Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Nīderlandē. Kopumā pieredze sniedzas vairāk kā trīs miljonus marķētu aktīvu 15 valstīs, ieskaitot marķēšanu aktīvās kara zonās.

Uzlabota pārvaldība ražotnē un noliktavā

Pamatlīdzekļu un inventāra identifikācija ir efektīvākais veids, lai nodrošinātu darba vides pārskatāmību un organizētību.

Praktiskā pamatlīdzekļu un inventāra pārvaldes sistēma nodrošina:

 • Inventāra, instrumentu, darbarīku un citu pamatlīdzekļu uzskaiti un reģistru;
 • Piemērotu fizisko marķējuma risinājumu, lai tas būtu estētisks un kvalitatīvi kalpotu visā inventāra lietošanas laikā;
 • Digitālā risinājuma līmenī iespēju lietot mobilās lietotnes, uzstādot ar NFC, RFID tehnoloģiju aprīkotus identifikatorus, QR vai svītru kodus, uz reģistrējamā inventāra;
 • Reģistru ar darbiniekiem piešķirto inventāru, kā arī to kustību uzņēmuma iekšienē;
 • Iekārtu apkopju un remontu datu glabāšanu kā arī apziņošanas iespēju par plānotajām apkopēm;
 • Iespēju izsekot inventāra kustībai tās nomas gadījumos (piemēram, instrumentu nomas.)
 • Iespēju iegūtos datus izmantot analītiski, uzlabojot finanšu plānošanu, darba kultūru.

Papildu pakalpojumi un iespējas noliktavām

SILMOR piedāvā:

 • Partneru konsultācijas skeneru, programmatūras u.c. veida infrastruktūras izvēlei;
 • Speciāli klienta prasībām atbilstošu fleksiblo antenu druku (RFID), lai nodrošinātu pareizu signāla diapazonu.

Mūsu neierobežotās industriālās drukas iespējas spēj nodrošināt arī papildu produktus noliktavu vai ražotņu informācijas zīmēm.

 • Drošības zīmes;
 • Plauktu apzīmējumi;
 • UID marķējumi precēm/inventāram;
 • Grīdu uzlīmes;
 • Interjera un ārvides norādes;
 • Logu dekoratīvās grafikas;
 • LEAN, 5S skaidrojošie plakāti un apzīmējumi;
 • Konteinera tipa ratu aizslietņi;
 • Personalizētas krūšu nozīmītes;
 • U.c.

Uztici sakārtot un labiekārtot savu ražotni vai noliktavu mums!

Kvalitāte un atbilstoša, konkurētspējīga cena ir pašsaprotama un vienlaikus ārkārtīgi būtiska sadarbības sastāvdaļa.
SILMOR vienmēr centīsies piedāvāt piemērotu izpildes laiku un pielāgosies nestandarta situācijām.
SILMOR veic prototipēšanu, paraugu ražošanu, kā arī lieltirāžas drukas darbus.

ISO 9001

SILMOR darbība tiek balstīta uz sakārtotiem procesiem un procedūrām atbilstoši ISO 9001 standartam, kas uzņēmumā ir ieviest un sertificēts kopš 2005. gada. SILMOR misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus, un darba mēraukla ir gandarīti klienti. Lai to sasniegtu, lietā tiek likti sertificēti izejmateriāli, pasaulē pārbaudītas tehnoloģijas un gādāts par darbinieku profesionālo izaugsmi.

LEAN – tiecoties uz izcilību!

Jau vairāku gadu garumā SILMOR strādā, ievērojot Lean pamatprincipus, soli pa solim šo sistēmu attīstot un tiecoties uz izcilību. SILMOR komanda vienmēr atrod iespējas uzlabot kvalitātes standartus un ražošanas ātrumu, izmantojot esošos resursus, atsakoties no liekām darbībām, veicot tikai to, kas nes pievienoto vērtību. Kad uzlabojumi tiek ieviesti, attīstības process nebeidzas – jauna pieredze, zināšanas, laba un motivējoša komanda ļauj uzņēmumam tiekties vēl augstāk un sasniegt izcilību!

Pieredzes stāsts

Kāpēc izvēlēties metāla datu plāksnītes militārajā nozarē

Datu plāksnītes militārajā nozarē kalpo aprīkojuma un detaļu identifikācijai. Šīm plāksnēm ir jāatbilst vairākām militārajām specifikācijām attiecībā uz plāksnes izmēru, teksta izmēru, fontiem un formātu. Militārās nozares specifika prasa, lai datu plāksnes būtu īpaši ilglaicīgas, tāpēc tām ir jāiztur gandrīz jebkuras vides elementi. Par kvalitatīvākajām un izturīgākajām militārajām datu plāksnēm ir atzītas tādas, kas izgatavotas no Metalphoto®.

Atsauksmes

Rīgas Dīzelis DG

Izsakām pateicību SIA SILMOR par sekmīgu un profesionālu sadarbību! Paldies Jums par atbildīgo un uzmanīgo attieksmi!
Irina Kozlova / vecākais komercdarbības specialists

Buddipole

Mēs esam neliels uzņēmums, kas atrodas ASV un strādājam ar SILMOR vairāk nekā 15 gadus. Mēs esam ļoti apmierināti gan ar klientu apkalpošanas servisu, gan produktiem, kas ietver sērijveida metāla etiķetes produktu identificēšanai, kā arī membrānas slēdžu, paneļus mūsu elektronikas izstrādājumiem. Cenas ir ļoti saprātīgas, un komunikācija (angļu valodā) ir bijusi lieliska.
Chris Drummond / īpašnieks