SILMOR piedalījās MASOC gada nogales sanāksmē Jelgavā.

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
08. decembris

SILMOR ir daudzgadējs MASOC – Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas biedrs. Bija gandarījums apmeklēt sanāksmi Jelgavas Amatu vidusskolā un pasākumā redzēt tik daudz jauniešus, kas interesējās par nozari, kā arī doties kompāniju vizītēs.

Sanāksmē tika prezentēti MASOC Lab4stem projekta ietvaros izstrādātie mācību materiāli vispārējās izglītības skolām par mūsdienu ražošanas tehnoloģijām un STEM zinībām. Interesentiem bija lieliska iespēja paviesoties Tehnobusā un uzzināt par šī projekta aktualitātēm.

Tika sveikti pirmo divu vietu ieguvēji MASOC konkursā, kura ietvaros 7. un 8. klašu skolēni iesniedza vērtēšanai darbus par visinteresantāko tehnoloģiju, inženierzinātņu vai matemātikas mācību stundas norisi. 

Biedri saņēma uzskatāmu informāciju par uzņēmumu iespēju piedalīties ADMA Trans4mers Eiropas līmeņa projektā par digitalizācijas un viedās ražošanas principu ieviešanu. Tika sniegts vērtīgs ieskats nozares aktualitātēs un galvenajos rādītājos 2022. gadā.

Asociācijā tika uzņemts un viesojāmies pie jaunbiedra SIA MITAU STEEL metāla būvkonstrukciju ražotnē.

Kā arī ciemojāmies pie MASOC biedra, pulverkrāsošanas uzņēmuma SIA LATVIA INDUSTRIAL COATING. Vienmēr ir vērtīgi iepazīties ar jaunām iespējām, tehnoloģijām uzzināt par darba kultūru, metodēm un iedvesmoties.

 Lai sazinātos ar SILMOR raksti: sales@silmor.eu vai skati pēc tiešajiem kontaktiem sadaļā KONTAKTI