Latvijas Amerikas Tirdzniecības kamera

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
03. jūnijs

SILMOR vienmēr ir bijis aktīvs profesionālo organizāciju biedrs. Mēs esam priecīgi kļūt par Latvijas Amerikas Tirdzniecības kameras (LACC) kopienas daļu. Turklāt mēs apsveicam mūsu izpilddirektori Lieni Gaspažinu ar lielisku darba sākumu LACC Rīgas nodaļas līdzdirektores amatā.

Latvijas Amerikas Tirdzniecības kameras (LACC) kopienas daļa.

Liels paldies vairāk nekā 30 cilvēkiem, kuri varēja pievienoties Latvijas Amerikas Tirdzniecības kameras (LACC) Rīgas nodaļas rīkotajam pasākumam.

Īpaša pateicība ASV vēstniekam Latvijā, cienījamajam Kristoferam Robinsonam, un Jānim Oslejam no Primekss | PrīmX® “Industrial Concrete Flooring & Structural” par lieliskajām prezentācijām!

Paldies Cannelle Bakery par garšīgajiem pīrāgiem un īpašajiem gardumiem!

Latvijas Amerikas Tirdzniecības kameras (LACC) kopienas daļa.

Uzzini vairāk par Latvijas Amerikas Tirdzniecības kameru

Pievienoties LACC ir vienkārši! Vienkārši apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni www.latvianchamber.com, noklikšķiniet uz “Dalība” un piesakieties, lai kļūtu par mūsu kopienas biedru, kas veicina kontaktu dibināšanu un dalīšanos pieredzē ASV tirgū.

LACC ir vienīgā organizācija ASV, kurā ir vairāk nekā 70 aktīvu biedru. Dalība LACC nozīmē ne tikai apmeklēt vietējos pasākumus Rīgā, bet arī iespēju piedalīties tiešsaistes pasākumos, Spotlight konferencēs un Mini Spotlight sērijās, kas piedāvā vērtīgu ieskatu un kontaktus, lai orientētos ASV tirgū.

Sazinies ar mums

Labprāt sniegsim atbildes uz jebkuriem jautājumiem:

e-pasts contact@silmor.eu