Kā mazā membrānas klaviatūrā ietvert plašu funkcionalitāti?

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
29. marts

Membrānas klaviatūra jeb slēdzis kalpo kā saskarne starp ierīci un tās operatoru (HMI). Tam nenoliedzami jābūt ērti lietojamam, izturīgam dažādos vides apstākļos, ilgmūžīgam. Gudra papildelementu un izmantoto materiālu izvēle ļauj panelim pildīt vairākas funkcijas: tehniskas, aizsargājošas un dekoratīvas. Visas šīs funkcijas veiksmīgi īstenojām klienta projektā, par to lasi vairāk. 

Mazi gabarīti, plaša funkcionalitāte

Membrānas klaviatūras izstrādes uzdevums vienam no mūsu klientiem bija izaicinošs jau no paša sākuma, jo mazos gabarītos (orientējoši 1,5cm x 7cm klaviatūrā) bija nepieciešams izvietot 14 pogas un 14 LED diodes, atrodot vietu arī celiņiem, kas nodrošina elektrisko kontaktu. Šādos projektos jo īpaši ir jādomā kā savietot celiņus tā, lai neradītu problēmas ar elektrisko kontaktu pretestību vai īssavienojumiem.

SILMOR inženieru komanda rada risinājumu, izmantojot LED un pogu pamatnes materiālu nodalīšanu, kas ļāva atbrīvot vairāk vietas celiņiem un tādejādi paaugstināt savienojumu drošumu un vadītspēju.

Kā būtisks uzlabojums gala lietotājam bija uz grafiskā slāņa izvietot izvirzītas pogas, jeb pogas ar reljefu, kas ļauj padarīt nospiešanu jūtamāku, īpaši tik kompaktu klaviatūru gadījumā. Membrānas slēdzī iekļautie taktilie elementi nodrošina operatoram atgriezenisko saiti, ka poga ir nospiesta.

SILMOR klaviatūru izstrādes priekšrocības

SILMOR:

  • Piedāvā pilnu membrānas klaviatūras izstrādes ciklu: no projektēšanas un dizaina izveides līdz ražošanai;
  • Tehnoloģijas un iekārtas ļauj operatīvi īstenot gandrīz jebkādas vizuālās un tehniskās ieceres;
  • Sniedz dažādas dizaina un funkcionālas iespējas: LCD logi, nomaināmi uzraksti, LED gaismas, reljefa pogas, taktilas metāla pogas u.c. elementi;
  • Eksperti uzklausīs un piemeklēs piemērotāko risinājumu, lai Jūs gūtu izcilu rezultātu.

Contact: sales@silmor.eu