Hannover Messe Vācijā

Gaspazina Liene
Gaspazina Liene
03. jūnijs

SILMOR bija tas gods piedalīties Hannover Messe, kas ir pasaulē pazīstama nozares platforma, kura jau vairāk kā 70 gadus ir bijusi tehnoloģisko sasniegumu un inovāciju demonstrēšanas avangardā.

SILMOR bija tas gods piedalīties Hannover Messe, kas ir pasaulē pazīstama nozares platforma, kura jau vairāk kā 70 gadus ir bijusi tehnoloģisko sasniegumu un inovāciju demonstrēšanas avangardā.

Jaunu iespēju apzināšana Hannover Messe izstādē

Hannover Messe ir nozīmīgākais pasākums, kurā var iepazīties ar jaunākajiem sasniegumiem dažādās nozarēs, tostarp piedziņas tehnoloģiju, automatizācijas, enerģētikas, pētniecības un izstrādes, rūpniecības IT jomā. Šis pasākums sniedz unikālu iespēju iepazīt jaunās tehnoloģijas un tendences, kas veido rūpniecības nākotni.

Attiecību nodibināšana

2024. gadā Hannover Messe pulcēja aptuveni 130 000 apmeklētāju no 150 valstīm, kā arī 4000 izstādes dalībnieku, 300 jaunuzņēmumus un vairāk nekā 300 ekonomikas un politikas delegācijas no visas pasaules. Pasākumā tika izceltas tādas galvenās tēmas kā ilgtspējīga enerģijas ražošana, pāreja uz mobilitāti un apkuri, pilnīga automatizācija ražošanā, mākslīgā intelekta lietojumi, programmatūra oglekļa dioksīda emisijas samazināšanai un efektīva ūdeņraža izmantošana rūpniecībā.

SILMOR ekspozīcija Hannover Messe izstādē

Starp ievērojamākajiem demonstrētajiem produktiem un marķēšanas risinājumiem bija:

  • Metalphoto un nerūsējošā tērauda plāksnes: izturīgi un ilgmūžīgi identifikācijas risinājumi.
  • Cilvēka un mašīnas saskarnes risinājumi: šiem risinājumiem ir grafiski pārklājumi, aizsargekrāni un displeji, metāla paneļi un membrānu slēdži.
  • Izturīgi marķējumi: pieejami ruļļos, loksnēs vai atsevišķos iepakojumos kopā ar etiķetēm un zīmolu uzlīmēm.
  • Blīvējumi, izolatori un pretslīdes elementi: pielāgotas sastāvdaļas, kas atbilst klienta vajadzībām.
  • Tiešā drukāšana uz korpusiem: augstas kvalitātes, precīza druka dažādiem lietojumiem.
  • Vairākkārt lietojams putuplasta iepakojums: videi draudzīgi un rentabli iepakojuma risinājumi.

Uzziniet vairāk

Iepazīstieties ar SILMOR plašo inovatīvo risinājumu klāstu un to, kā tie var palīdzēt jūsu rūpniecības vajadzībām. Lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu demonstrētajiem produktiem un notiekošajām izstrādnēm, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, sociālo mediju platformas vai sazinieties ar mums personīgi.

Apskati SILMOR Facebook

Seko līdzi SILMOR Linkedin

e-pasts contact@silmor.eu

Pateicoties LIAA, mums ir iespēja piedalīties eksporta aktivitātēs:

2016. gada 24. maijā ”SILMOR” SIA ir noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/346 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  par projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), īstenošanu.